Pridruži se YUFE obitelji i studiraj na 10 različitih sveučilišta istovremeno!

02.09.2021. / vijesti / yufe

Razmišljaš li o studiranju u inozemstvu? Zamisli da istovremeno studiraš na 10 europskih mladih sveučilišta usmjerenih na istraživanje. Ne samo da ćeš steći znanje i iskustvo u multikulturalnom okruženju, već možeš obogatiti svoj kurikulum i usavršiti vještine pohađajući razne tečajeve drugih sveučilišta.

YUFE je u procesu stvaranja europskog sveučilišta koje će omogućiti studiranje na 10 sveučilišta istovremeno. Ne samo da YUFE nudi veliki izbor akademskih tečajeva s 10 sveučilišta, bilo na engleskom ili lokalnom jeziku, možeš dodatno obogatiti svoj kurikulum sudjelujući u zajednici. Kolegiji se mogu kombinirati s tečajevima jezika i stručnim usavršavanjem ili možeš volontirati u zajednici.

Osim što možeš postati pravi europski građanin, YUFE nudi i pregršt drugih prilika:

• kolegije na engleskom jeziku
  • kolegije na hrvatskom, njemačkom, nizozemskom, finskom, francuskom, grčkom, talijanskom, poljskom i španjolskom jeziku
  • tečajeve jezika
  • volontiranje i rad u zajednici (npr. rad u službi za pomoć studentima, useljenicima i poduzetnicima, rad s migrantima i izbjeglicama kroz program volontiranja…)
  • aktivnosti stručnog usavršavanja (rješavanje pravih društvenih, znanstvenih i tehnoloških izazova, učenje od najboljih poduzetnika)
  • razne izvannastavne aktivnosti za koje studenti mogu dobiti tzv. YUFE Star
  • predavanja u sklopu YUFE Akademije.

Više informacija nalazi se na YUFE studentskom portalu i službenoj YUFE stranici.
Sljedeći poziv za prijave bit će objavljen uskoro, a svi uvjeti za prijavu nalaze se ovdje.