Prijavite se na EIT Jumpstarter program

16.02.2021. / vijesti / eu projekti

EIT Jumpstarter je predakceleracijski program Europskog instituta za inovacije i tehnologiju (EIT – European Institute of Innovation and Technology) namijenjen znanstvenim projektnim timovima, inovatorima, znanstvenicima, doktorandima ili studentima magistarskih studija iz sljedećih područja (eng): healthcare, agri-food, raw materials, energy, urban mobility, manufacturing industries.

Osnovan je s ciljem da podrži razvoj inovacija u državama središnje, istočne i južne Europe. Što EIT Jumpstarter nudi?

Inovatore će tijekom šestomjesečnog programa podučavati svjetski stručnjaci, pod čijim će vodstvom naučiti od ideje razviti legitimni poslovni model za svoje proizvode i usluge te pripremati se za natjecanje u plasiranju ideja (pitch contest).

Najbolji će timovi u svakoj kategoriji imati prilike osvojiti 10.000 eura vrijednu novčanu nagradu. Osim toga, inovatori će dobiti priliku upoznati potencijalne partnere, investitore, predstavnike zakonodavnih tijela, tvrtke koje bi mogle proizvoditi njihovu inovaciju, potencijalne prve kupce i mjesta za testiranje.

Prijave traju do 16. travnja 2021. u 23.59 sati, a prijaviti se možete ovdje. Sve dodatne informacije potražite na sljedećoj poveznici.