Pripremite se za YERUN Open Science Awards 2023: poziv se otvara u studenom!

24.10.2023. / vijesti / YERUN

Nadovezujući se na uspjeh prethodne dvije godine, YERUN sa zadovoljstvom najavljuje treće izdanje YERUN – ove nagrade za otvorenu znanost (YERUN Open Science Awards)!

YERUN-ova nagrada za otvorenu znanost nastoje potaknuti i nagraditi inicijative otvorene znanosti unutar YERUN mreže.

Ukoliko ste istraživač/ica ili član/ica akademskog osoblja YERUN partnerskog sveučilišta i bili ste uključeni u aktivnosti otvorene znanosti na sveučilištu, ovo je izvrsna prilika da se prijavite!

Nagrade su posebno osmišljene da prepoznaju inicijative koje doprinose integraciji principa otvorene znanosti u obrazovnoj zajednici. Vaša inicijativa prihvatljiva je neovisno o tome vode li ju istraživači/ice, administrativno osoblje ili druge službe, u timu ili pojedinačno.

Pobjednici će svojoj instituciji/odjelu donijeti novčanu nagradu, koja će se koristiti za daljnji razvoj postojeće inicijative ili provedbu nove inicijative o otvorenoj znanosti.

Za uvid u prošlogodišnje nagrađene inicijative kliknite ovdje.

Budite u tijeku prateći YERUN web stranicu te kanale društvenih mreža.