Produljenje projekta TEFCE

19.07.2021. / vijesti / TEFCE

Zahvaljujući iznimnim ostvarenim projektnim rezultatima Europska komisija je po drugi put produljila trajanje projekta “Prema europskom okviru za društveni angažman visokih učilišta” (eng. Towards a European Framework for Community Engagement in Higher Education – TEFCE) za 4 mjeseca do kraja listopada 2021. godine.

Produljenje projekta projektnim partnerima omogućit će provedbu diseminacijskih aktivnosti u razdoblju od srpnja do listopada, te organiziranje završne konferencije projekta.

Ciljem osiguranja šire i lakše primjene projektnih rezultata, u tijeku je priprema prijevoda projektnih dokumenata „TEFCE Toolbox: An Institutional Self-Reflection Framework for Community Engagement in Higher Education“ i „Community Engagement at the University of Rijeka / Technological University Dublin / University of Twente / Technische Universität Dresden: Report on Piloting the TEFCE Toolbox“ na jezike projektnih partnera (hrvatski, njemački, španjolski i katalonski jezik).

U listopadu će se održati završna projektna konferencija tijekom koje će uz gostovanja predavača predstavnika Europske komisije, projektni partneri predstaviti provedbu najvažnijih projektnih rezultata u njihovim državama te najaviti mogućnosti daljnjeg razvoja projektnih rezultata.