Promocija ”Uhljeba” na Ekonomskom fakultetu

11.04.2023. / vijesti / umjetnost i kultura

Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci u dvorani Aneks u petak, 14. travnja 2023 s početkom u 14 sati bit će održana promocija popularnog bestsellera, intrigantnog naziva ”Uhljeb”, autora Zvonka Bumbera, studenta poslijediplomskog specijalističkog studija na Ekonomskom fakultetu u Rijeci i profesora geografije u Medicinskoj školi u Rijeci.

Program za počinje predstavljanjem knjige, nakon čega slijedi okrugli stol o temi ”Istine i zablude o efikasnosti javnog sektora”. Sudionici panela su prof. dr. sc. Mladen Vedriš, prof. dr. sc. Dragan Bagić te prof. dr. sc. Saša Drezgić, dekan Ekonomskog fakulteta. Promociju knjige će voditi Kristijan Petrović, dok će Silvia Barnjak, prof. hrvatskog jezika iz Medicinske škole u Rijeci čitati ulomak.

POZIVNICA