Radionica o istraživačkom integritetu

04.05.2021. / vijesti / studenti

Znanstveni odbor projekta Path2Integrity organizira radionice o istraživačkom integritetu u kojima može sudjelovati najviše 300 sudionika. Ovoga puta održavaju se čak dvije radionice – jedna namijenjena studentima preddiplomskih i diplomskih studija (18. svibnja) i druga namijenjena doktorandima (25. svibnja).

Radionica za studente preddiplomskih i diplomskih studija: 18. svibnja 2021., 15.00 – 22.00
– prijave putem maila (Adriana Patzelt, Adriana.Patzelt@stud.hs-coburg.de)
*Svi sudionici dobit će stručni certifikat Europske komisije.

Radionica za studente doktorskih studija: 25. svibnja 2021., 15.00 – 22.00
– prijave putem maila (Adriana Patzelt, Adriana.Patzelt@stud.hs-coburg.de)
*Svi sudionici dobit će stručni certifikat Europske komisije.

Slična takva radionica održana je 23. ožujka s više od 200 srednjoškolaca iz Njemačke, Italije, Kosova, Srbije i Španjolske, koji su učili o integritetu u istraživanju i poveznici s lažnim vijestima. Koliko je ova radionica uspješna, svjedoči i podrška potpredsjednika Europskog parlamenta Rainera Wielanda, a više informacija nalazi se ovdje.

Više o samom projektu Path2Integrity pročitajte ovdje.