Raspisan Natječaj za imenovanje ravnatelja Zaklade Sveučilišta u Rijeci

04.05.2021. / vijesti / natječaji

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj 92. sjednici donio je odluku o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja (m/ž) Zaklade Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje od 2021. do 2025. godine.

Prijavi treba priložiti presliku ugovora o radu, presliku izbora u najviše dostignuto znanstveno-nastavno zvanje,  životopis (u Europass formatu), druge dokaze o ispunjavanju uvjeta ili posjedovanju poželjnih vještina i iskustava te plan rada i prijedlog strateških smjernica za mandatno razdoblje od 2022. do 2026. godine.

Prijave se šalju isključivo zemaljskom poštom  s naznakom „Natječaj za imenovanje ravnatelja (m/ž)“ na adresu:
Zaklada Sveučilišta u Rijeci
Trg braće Mažuranića 10
51000 Rijeka

Natječaj je otvoren do 3. lipnja 2021. godine (datum poštanskog žiga). Cjeloviti tekst natječaja možete preuzeti OVDJE, a dodatne informacije o dosadašnjem radu Zaklade, uključujući prethodne i trenutne strateške smjernice Zaklade na poveznici https://www.zaklada.uniri.hr/zaklada/o-zakladi-sveucilista/prioriteti-i-strategije/.