Rektorica Sveučilišta u Rijeci sudjelovala na otvaranju akademske godine partnerskog Sveučilišta u Maastrichtu

08.09.2021. / vijesti / o sveučilištu

Sveučilište u Maastrichtu svečano je otvorilo akademsku godinu 2021./2022. na temu transformacija sveučilišta. Svečanost je bila posvećena predstavljanju nove strategije Sveučilišta u Maastrichtu naziva „The European University of the Netherlands 2022.-2026.“. U sklopu predstavljanja nove strategije Sveučilišta u Maastrichtu održana je panel-rasprava na temu internacionalizacije i istraživanja na kojem je sudjelovala rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija. Čestitamo našim kolegama i partnerskom sveučilištu na objavljivanju nove strategije i početku akademske godine!

Više o samom programu možete pronaći na poveznici.