S3D – UPISI na ciklus predavanja Konverzacijski susreti na engleskom jeziku

30.10.2023. / vijesti / treća dob

Sveučilište za 3. dob Sveučilišta u Rijeci poziva sve osobe starije od 55 godina s prebivalištem u PGŽ  i s minimalno završenom srednjom školom na Konverzacijske susrete na engleskom jeziku organizacije Bilingualism Matters@Rijeka kojima je cilj unaprijediti konverzacijske vještine polaznika i polaznica Sveučilišta za 3. dob.

Program uključuje 10 susreta ponedjeljkom (i jedan četvrtak) u 17 sati od 6. studenog 2023. do 29. siječnja 2024. na Filozofskom Fakultetu u Rijeci u trajanju od 60 minuta prema sljedećem rasporedu:

Studeni: 6.11, 13.11., 20.11. i 27.11.

Prosinac:  4.12 i 11.12.

Siječanj 2024.: 15.1., 18.1. (četvrtak), 22.1. i 29.1.

Za sudjelovanje je obavezno znanje engleskog jezika jer će se vježbati konverzacija. Cijena sudjelovanja za cijeli ciklus je 34 EURA.

Prijave su obavezne na email adresu 3dob@uniri.hr s podacima IME I PREZIME, STRUČNA SPREMA, GODINA ROĐENJA, ADRESA I TELEFON do nedjelje 5.11.2023. radi ograničenog broja mjesta.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Bilingualism Matters@Rijeka, ogranak međunarodne neprofitne organizacije Bilingualism Matters iz Edinburgha koji djeluje pri Filozofskom fakultetu u Rijeci, u suradnji sa Sveučilištem za 3. dob organizira konverzacijske susrete na engleskom jeziku. Susrete će voditi studentica 2. godine diplomskog studija engleskog jezika i književnosti nastavničkog smjera pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Tihane Kraš. Konverzacijski susreti na engleskom jeziku namijenjeni su svima koji govore engleski, a žele unaprijediti svoje komunikacijske vještine u tom jeziku. Teme susreta bit će usklađene s interesima polaznika.

Za sva pitanja možete se javiti na adresu 3dob@uniri.hr ili zvati na telefon 051 584 862.

*Napomena: Zadržavamo pravo izmjene planiranog programa.

Hvala na razumijevanju!