Seksualno nasilje na sveučilištu – događa li se to i kod nas?

13.12.2022. / vijesti / diversity

Udruga SOS Rijeka – centar za nenasilje i ljudska prava i Sveučilište u Rijeci pozivaju vas na online predavanje o seksualnom nasilju u okruženju sveučilišta koje će se održati u ponedjeljak, 19. prosinca 2022. u 14 sati. Predavanje će održati Lorena Zec, psihologinja i koordinatorica razvojnih aktivnosti udruge SOS Rijeka. Predavanje je prvenstveno namijenjeno nastavnom, istraživačkom i stručnom osoblju Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica te studenskim pravobraniteljima/cama, odnosno svima kojima u nastavi, istraživanjima i drugim poslovima, kao i u obavljanju institucijskih dužnosti, može koristiti veća informiranost i produbljivanje znanja o rodno uvjetovanom nasilju. Prijaviti se možete putem online obrasca. Nakon prijave, sudionicima će se poslati poveznica za online sudjelovanje.
Poziv preuzmite ovdje.