Sjećanja kao izvor kreativnosti na radionici u sklopu programa Sveučilišta za 3. dob

28.03.2024. / vijesti / treća dob

Povodom Svjetskog dana kazališta u srijedu, 27. ožujka u 17 sati na Filozofskom fakultetu u Rijeci u učionici u sklopu programa Sveučilišta za 3. dob doc. art. Stefano Katunar održao je predavanje i radionicu O Scenografiji.

Polaznici i polaznice su zaronili u svijet kazališta i izradili vlastite vlastiti scenografije uz pomoć mašte, starih časopisa, omiljene knjige, pjesme i vlastitih sjećanja.

Sveučilište za 3. dob program je Sveučilišta u Rijeci koji se provodi uz financijsku potporu Upravnog odjela Grada Rijeke – Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu zaštitu i unapređenje kvalitete života. Više informacija o programu možete naći na linku.

Sljedeće kratko predavanje Mašta i zbilja u slikovnicama Davida Litchfielda izv. prof. dr.sc. Maje Verdonik održat će se u srijedu, 10. travnja u 17 sati u učionici 138 povodom Međunarodnog dana dječje knjige.