SKC 2023 – rezultati natječaja

27.02.2023. / vijesti / umjetnost i kultura

Ove se godine financira ukupno 21 studentski projekt iz područja kulture i umjetnosti, ukupnim iznosom od € 12,590.00, a najviše projekata dolazi s Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci.

I ovogodišnji Natječaj za financiranje svih studentskih programa na Sveučilištu u Rijeci u 2023. godini objedinio se putem platforme na poveznici www.natjecaj.uniri.hr te je Studentski kulturni centar i ove godine provodio natječajnu kategoriju kulture i umjetnosti (natjecaj.skc.uniri.hr) dok sve ostale natječajne kategorije provodi Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci.

Na natječaj za financiranje studentskih projekata iz kulture i umjetnosti u 2023. godini vrednovala se 21 projektna prijava. Ukupan iznos traženih sredstava svih projekata iznosio je € 20,678.95, dok je ukupni fond za dodjeljivanje sredstava ove godine € 13,272.28 (100.000,00 kn).

Rezultati natječaja dostupni su na službenoj mrežnoj stranici SKC-a.

U ožujku će uslijediti potpisivanje ugovora s voditeljicama i voditeljima financiranih projekata koji će činiti dio obljetničke produkcije SKC-a povodom 10 godina osnutka.