Skup doktoranada i poslijedoktoranada

09.12.2019. / vijesti / znanstvenici

Pozivaju se doktorandice i doktorandi te poslijedoktorandice i poslijedoktorandi na Sveučilištu u Rijeci na druženje doktoranda i poslijedoktoranada koje će biti održano u četvrtak, 19. prosinca s početkom u 17 sati na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci (Ulica Ivana Filipovića 4, Rijeka).

Skup je zamišljen kao neformalno druženje s ciljem intenzivnijeg povezivanja doktoranda različitih sastavnica Sveučilišta u Rijeci kako u znanstvenom tako i stručnom radu. Zajednički lakše možemo prepoznati i na vrijeme anticipirati probleme s kojima se susrećemo u našem radu i studiranju te međusobnim umrežavanjem i razmjenom iskustva i znanja lakše rješavati iste.

U privitku se nalazi program skupa. Predviđen je uvodni govor i pozdrav rektorice prof. dr. sc. Snježanje Prijić Samaržije te izlaganja doktoranada i poslijedoktoradice, a sam skup bit će zaokružen neformalnim druženjem uz finger food i piće u Cukarikafeu (Trg Julija Klovića 4).

ZA SUDJELOVANJE NA SKUPU MOŽETE SE PRIJAVITI NA SLJEDEĆOJ POVEZNICI DO 16. prosinca, OVDJE.

Napomena: parkiranje će biti osigurano u krugu zgrade Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Za pitanja se možete obratiti na e-adrese organizatora: josip.cicak@efri.hr i nadja.cekolj@uniri.hr

Poziv preuzmite ovdje.