Slijedi svoje europske akademske snove s YUFE-om: Poziv za prijave

13.03.2024. / vijesti / studenti

Putovanje prema bogatom akademskom iskustvu i međunarodnoj karijeri upravo je postalo korak bliže!
Iskusi različite kulture, sveučilišta i bezbroj akademskih aktivnosti – sve u jednom programu.

YUFE otvara vrata jedinstvenom i ispunjujućem akademskom iskustvu na način da:

• Osmislite svoje obrazovno putovanje: kombinirajte snage 10 europskih sveučilišta, personalizirajte svoj kurikulum i istražite široki spektar interdisciplinarnih kolegija i programa.
  • Postanete Globalni građanin/građanka: stekni znanje i vještine, otvori vrata u svijet uzbudljivih međunarodnih karijera i iskustava.
  • Postanete dio živopisne zajednice: uronite u različitu, ali i otvorenu studentsku zajednicu, te iz prve ruke iskusite različite kulture i akademske perspektive.

Jeste li spremni krenuti u YUFE avanturu?
Prijave počinju 2. travnja i traju do 24. svibnja 2024.

Kako bi saznao/la više o ovoj prilici, pridruži nam se na Online Open Day-u 21. ožujka, od 11:00 do 13:00.

Što trebaš napraviti:

1. Sudjelovati na: Open Day Online sesiji! – Zabilježi datum u kalendar i registriraj se ovdje
  2. Prijaviti se: kreiraj profil na YUFE Virtualnom kampusu
  3. Registrirati se: Registriraj se kao student u periodu od 2. travnja do 24. svibnja 2024.

Iskoristi ovu priliku kako bi napravio/la prve korake prema YUFE budućnosti.