Sretno, Mila!

11.04.2019. / vijesti / ostalo

ponedjeljak, 1. travnja 2019.

Dvogodišnja Riječanka, Mila Rončević, sutra ujutro sa svojim roditeljima putuje na liječenje u Ameriku, a danas, u podne bit će poznata visina iznosa koja je donirana za njezino liječenje Malena Mila ujedinila je Hrvatsku i pokazala nam da humanost živi. ”Humanost, je  vrlina je koja obuhvaća mnoge vrline; to je veličina duha; građansko prijateljstvo i nešto što je Toma Akvinski nazvao jednom od nebeskih vrlina. Možemo i moramo doprinijeti humanijem društvu, a i dužnost nam je, kao institucije njegovati i poticati vrijednosti humanizma”, poručila je rektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija te uz zahvalu svima koji su se uključili u prikupljanje novaca potrebnih za Milino liječenje, još jednom pozvala sve članove sveučilišne zajednice da svojim prilozima omoguće da iznos bude dostatan.

”Sretno Mila!”, poručila je rektorica.

Maloj Mili možete pomoći uplatom na IBAN i žiro-račun humanitarne akcije u Privrednoj banci Zagreb HR2423400091511004008, SWIFT kod za uplate iz inozemstva PBZGHR2X ili na IBAN i račun u Banci Kovanica Varaždin HR3641330063110002644 na ime Marin Rončević, (adresa: Hreljin 33B, 51226 Hreljin), opis plaćanja obavezno – “darovanje za zdravstvene potrebe – liječenje Mile Rončević” te model plaćanja 99.