STEM dan na Politehnici

06.04.2023. / vijesti / studenti

U ponedjeljak 17. travnja 2023. godine od 10 sati na Studiju politehnike na Kampusu Sveučilišta u Rijeci (Sveučilišna avenija 4) održat će se STEM dan na Politehnici.

Tijekom STEM dana na Politehnici proslavit će se 70 godina Studija Politehnika u Rijeci te godinu dana od otvorenja STEM laboratorija. Tijekom tog dana bit će otvorena vrata STEM laboratorija svim zainteresiranim posjetiteljima od 10 do 12 sati kako bi sami mogli isprobati brojne pokuse iz STEM područja te se upoznati s novim tehnologijama.

Na tribini od 12 sati u predavaonici F-230 prisjetit ćemo se razvoja tehničke kulture u Hrvatskoj, dati pregled trenutnog stanja te raspravljati o budućnosti kakvu bismo htjeli kroz tri tematske tribine.

STEM dan ćemo potom završiti prigodnom zakuskom.