STEP-ov natječaj za mlade novinare

13.07.2020. / vijesti / studenti

STEPRI znanstveno tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci raspisao je natječaj za mlade novinare koji će biti uključeni u diseminaciju aktivnosti projekta COOPower. Riječ je o europskom projektu koji je usmjeren na rješavanje problema nezaposlenosti mladih i njihova angažmana kroz promicanje ideja i aktivnosti društvenog poduzetništva i zadrugarstva kao održivih alternativa za zapošljavanje. Projekt se provodi u tri zemlje – Cipru, Grčkoj i Hrvatskoj, a voditelj projekta je British Council iz Grčke.
Traži se četvero talentiranih mladih ljudi iz Hrvatske, u dobi od 18 do 30 godina, koji žele doprinijeti pozitivnim društvenim promjenama, imaju interes za kreativne ili poduzetničke pristupe rješavanju društvenih pitanja te se bave novinarstvom u širem smislu (društvene mreže, pisanje blogova, fotoreporterstvo, videozapisi, radijske reportaže, podcastovi i slično).

Više o projektu – OVDJE.