Stipendija iz Fonda “Zlatko i Joyce Baloković”

18.01.2024. / vijesti / stipendiranje i financiranje

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti kao institucija ovlaštena za predlaganje kandidata za dodjeljivanje stipendije iz Fonda Zlatko i Joyce Baloković Scholarship Fund za poslijediplomski studij na Sveučilištu Harvard objavljuje mogućnost prijavljivanja za stipendiju, prema odluci osnivača Stipendijalnog fonda Zlatko i Joyce Baloković, studentima iz Republike Hrvatske u akademskoj godini 2024./2025. na bilo kojoj školi ili odjelu Sveučilišta Harvard.

Nakon prijedloga Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti nadležni organ Sveučilišta Harvard potvrđuje kandidate, dozvoljava upis i određuje visinu stipendije. Postupak upisa na Sveučilište Harvard obavlja sam kandidat u jesen prije objavljivanja natječaja za stipendiju.

Više o stipendiji i načinu prijave pročitajte ovdje. Dodatne informacije mogu se dobiti e-poštom: sivcic@hazu.hr.

Natječaj je otvoren do 19. veljače 2024. godine.