Studentski centar i Studenski zbor potpisali Sporazum

14.06.2019. / vijesti / studenti

Jučer kasno popodne postignut je sporazum između Studentskog centra Sveučilišta u Rijeci i studenata predvođenih Studentskim zborom Sveučilišta u Rijeci vezano za ispunjenje zahtjeva studenata po pitanju poboljšanja studentskog standarda.

Sporazum je potpisan u duhu dobre suradnje, a s ciljem osiguranja ispunjenja radnji, odnosno zahtjeva od strane Studentskog centra po pitanju unapređenja i osiguranja kvalitete studentskog standarda, kao ustanove koja je osnovana radi zadovoljavanja potreba studentskog standarda, što podrazumijeva organiziranje studentskog smještaja, prehrane, privremenog i povremenog zapošljavanja te kulturne, sportske i zabavne aktivnosti studenata sukladno članku 2 Statuta Studentskog centra, a koje su usuglašene u pregovorima u posljednjih tjedan dana između studenata, SZSUR i Studentskog centra.

Kao što je bilo i najavljeno, u slučaju potpisivanja Sporazuma i prihvaćanja studentskih zahtjeva prosvjeda neće biti!

Cijelu obavijest možete preuzeti na mrežnim stranicama SZSUR, ovdje.