Sveučilište u Rijeci sudjelovalo na BESTPRAC-EARMA događanju

04.02.2022. / vijesti / eu projekti

Krajem siječnja 2022. godine, BESTPRAC i EARMA, europske mreže koje okupljaju djelatnike koji pružaju podršku u pripremi i/ili provedbi projekata financiranih iz EU izvora u različitim znanstveno-istraživačkim organizacijama diljem Europe, organizirale su dvodnevni virtualni događaj na kojemu su predstavljene brojne teme vezane uz pripremu i provedbu EU projekata, s naglaskom na program Obzor Europa. Program događanja možete preuzeti ovdje.

U programu su sudjelovale i djelatnice Sveučilišnog centra za istraživanje i inovacije. Nataša Jakominić Marot, rukovoditeljica Centra, održala je predavanje u sklopu pravne radne skupine (WG3) na temu Horizon Europe association process: updates from the country’s association, dok je Maja Skočanić Matovac bila moderator dijela programa.

Snimke događanja su objavljene na YouTube kanalu BESTPRAC mreže, a prezentacije možete preuzeti na sljedećoj poveznici.