Sveučilište u Rijeci sudjelovalo na BESTPRAC-EARMA virtualnom sastanku

18.06.2021. / vijesti / eu projekti

U sklopu virtualnog dvodnevnog događanja, održanog 14. i 15. lipnja 2021. godine, a kojeg su organizirali BESTPRAC i EARMA, dvije europske mreže koje okupljaju djelatnike koji pružaju podršku u pripremi i/ili provedbi projekata financiranih iz EU izvora u različitim znanstveno-istraživačkim organizacijama diljem Europe, djelatnice Sveučilišta u Rijeci sudjelovale su u programu događaja.

Nataša Jakominić Marot, rukovoditeljica Centra za EU projekte, i Daria Glavan Šćulac, rukovoditeljica Ureda za pravne poslove, predstavile su vrlo aktualne teme u sklopu svojih prezentacija:

Final follow-up on participation of the UK in EU programmes (Nataša Jakominić Marot)

Developing an Institutional Gender Equality Plan (GEP): Our Journey at the University of Rijeka (Daria Glavan Šćulac),

dok je Maja Skočanić Matovac iz Centra za EU projekte moderirala dio programa.

Svakom danu događanja je prisustvovalo preko 750 sudionika.

Snimke događanja dostupne su na YouTube kanalu BESTPRAC mreže, a sve prezentacije možete pronaći na poveznici.