SZSUR te pita: Što misliš o studentskoj prehrani?

03.02.2023. / vijesti / studenti

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci provodi anketu u svrhu ispitivanja zadovoljstva studenata s ponudom i kvalitetom studentske prehrane koja im je ponuđena od strane Studentskog centra Sveučilišta u Rijeci. Molimo vas da putem obrasca iznesete svoje mišljenje o trenutnom stanju te da isto potkrijepite s čim više detalje kako bi ih studentski predstavnici iznijeli i predstaviti upravi Studentskog centra i Sveučilišta u Rijeci.

Vaš mišljenje i povratne informacije od iznimne su nam važnosti na putu do zajedničkog cilja – podizanja studentskog standarda za sve studente!

Upravo zato za najsretnije od vas pripremili smo 50 vrijednih nagrada za 50 godina Sveučilišta u Rijeci:

1. NAGRADA – budi među najbržima i osvoji put u Veneciju za dvoje (izvlačenje 7. veljače u 18:00:00 sati) 76€*

2. NAGRADA – večera za dvoje u restoranu “Konoba Tarsa” (izvlačenje 13. veljače u 18:00:00 sati) 70€*

4. NAGRADA – knjiga po izboru – poklon bon Znanje – vrijednosti 40 €*

5. NAGRADA – poklon bon MULLER – vrijednost 30 €*

6. NAGRADA – poklon kartica Cinestar – vrijednost 30 €*

7. NAGRADA – poklon bon DECHATLON – vrijednost 20 €*

8. – 23. NAGRADA – SZSUR HOODICA – vrijednost 20€

24. – 35 . NAGRADA – SZSUR T-SHIRT

36. – 45. NAGRADA – SZSUR POKLON PAKET SZSUR PLATNENA VREĆICA + KEMIJSKA

46. – 50. NAGRADA – STUDOŠ BEERA

Dobitnici će biti odabrani slučajnim odabirom.

Anketu možete ispuniti do 15. veljače 2023. putem poveznice, ovdje.
(potrebna prijava putem službene @student.uniri.hr e-mail adrese)

Svi studenti koji ne posjeduju pristupne podatke za prijavu na @student.uniri.hr e-mail adresu trebaju se javiti LDAP administratoru na svojoj sastavnici, popis administratora, ovdje.

Izvlačenje od 3. do 50. nagrade održat će se 16. veljače 2023. – rezultati će biti objavljeni na mrežnoj stranici SZSUR.

*nagradu ne mogu osvojiti članovi Skupštine SZSUR i SZ sastavnica