Tajne korejske ljepote i večer korejskog filma

01.12.2022. / vijesti / o sveučilištu

Želite li saznati nešto više o korejskoj kulturi, običajima i ritualima ljepote? Institut kralja Sedžonga pri Sveučilištu u Rijeci s veseljem poziva sve zainteresirane da se pridruže posebnim kulturnim večerima koje će biti organizirane na Kampusu Sveučilišta u Rijeci 2. i 9. prosinca 2022.

K-beauty Class
Vrijeme: petak, 2. prosinca 2022., 17.00 – 19.00
Mjesto: Sveučilišni odjeli na Kampusu, prizemlje (učionica O-027)
Profesionalna vizažistica dr. sc. Cha Min-kyung putem videoveze predstavit će svjetski poznati korejski brend Amorepacific i ukratko predstaviti aktualne korejske trendove ljepote i razne korejske kozmetičke proizvode, a sudionicima će pokazati jednostavan način šminkanja u korejskom stilu.

K-movie night
Vrijeme: petak, 9. prosinca 2022., 17.00 – 19.00
Mjesto: Sveučilišni odjeli na Kampusu, prizemlje (učionica O-027)
Uživajte u posebnostima korejskih filmova uz korejske grickalice!

Broj mjesta je ograničen, a prijaviti se možete putem poveznice.

Pridružite nam se na Kampusu i naučite nešto novo o korejskim tajnama besprijekorne kože i uživajte u korejskoj kinematografiji uz tradicionalne korejske grickalice!