Tečaj: Introduction to Korean

01.02.2024. / vijesti / sveučilište i društvo

Institut za učenje korejskog jezika i kulture pri Sveučilištu u Rijeci (engl. King Sejong Institute Rijeka) i u ljetnom semestru ove akademske godine polaznicima će nuditi satove korejskog jezika i korejske kulture.

Prijave za ljetni semestar bit će otvorene krajem veljače/početkom ožujka, a svi zainteresirani u međuvremenu se mogu prijaviti za besplatan dvotjedni tečaj Introduction to Korean, tijekom kojega će polaznici naučiti osnove korejske abecede (Hangeul) i vježbati njezino korištenje. Detaljne informacije nalaze se u nastavku.

• Trajanje tečaja: 19. veljače ~ 1. ožujka 2024. (2 tjedna)
  • Sati nastave: ukupno 12 sati (tri sata dnevno, uključujući stanke, dvaput tjedno)
  • Mjesto održavanja: zgrada Sveučilišnih odjela (Kampus), učionica 605 (6. kat)
  • Datum i vrijeme: bit će određeno naknadno (u dogovoru s prijavljenim polaznicima)
  • Prijave: ispunjavanjem obrasca (najkasnije do 10. veljače 2024.)