Tjedan vodika na Sveučilištu Brunel

08.02.2023. / vijesti / inovacije

Sveučilište Brunel u Londonu sudjeluje u obilježavanju Tjedna vodika u Ujedinjenom Kraljevstvu nudeći niz webinara o vodiku pod nazivom Thinking Differently in Hydrogen. Svakog dana, od 13. do 17. veljače 2023., u 13 sati održat će se jedan webinar, a izlagači će biti akademici sa Sveučilišta Brunel u partnerstvu s govornicima iz sektora industrije koji razvijaju razne aplikacije.

Program:

• 13. veljače (ponedjeljak): H2 Living Labs
  • 14. veljače (utorak): Hydrogen Combustion
  • 15. veljače (srijeda): Hydrogen Policy
  • 16. veljače (četvrtak): Alternatives to Electrolysis
  • 17. veljače (petak): Hydrogen Transport and Storage

Sudjelovanje na webinarima je besplatno i održavat će se svaki dan u 13 sati na platformi Zoom. Svakim webinarom predsjedat će dr. Alexander Reip (Brunel University London’s Royal Society Entrepreneur in Residence).

Sudionici će nakon svakog predavanja moći postavljati pitanja i komunicirati sa stručnjacima. Webinari su sjajna prilika za učenje o potencijalu vodika i njegovim novim primjenama u Ujedinjenom Kraljevstvu.

Broj mjesta je ograničen, stoga se prijavite i osigurajte svoje mjesto!