Traju prijave za provjeru jezično-govorno-glasovnog statusa za upis u studij Logopedija

12.05.2022. / vijesti / logopedija

U ponedjeljak 2. svibnja 2022., započele su prijave za provjeru jezično-govorno-glasovnog statusa za upise na studij Logopedija. Prijave se zaprimaju do 5. lipnja 2022. godine.

Što je potrebno za prijavu za dodatnu provjeru/provjeru preduvjeta:

* Pristupnik uz prijavu studija na www.postani-student.hr treba ispuniti online prijavu te priložiti sljedeće obrasce:

• Potvrda nadležnog liječnika specijalista školske medicine o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za studij (obrazac se nalazi na mrežnoj stranici Studija)
  • Dokaz o uplati troškova provjere preduvjeta

* Pristupnici koji su u 2020. i 2021. godine na Sveučilištu u Rijeci pristupili provjeri moraju ispuniti online prijavu te priložiti dobivenu potvrdu, no nisu obavezni ponovno pristupiti provjeri niti izvršiti uplatu provjere preduvjeta.

Potrebno je priložiti dokaz o uplati troškova provjere preduvjeta u iznosu od 250,00 kn prema sljedećim podacima:

Navedeni iznos uplaćuje se na žiro račun Sveučilišta u Rijeci:

IBAN: HR5324020061100977786

Model: 00

Poziv na broj primatelja: OIB PRISTUPNIKA

Opis plaćanja: Dodatna provjera 2022 – ime i prezime pristupnika

Dodatne informacije i upite možete poslati na e-mail adresu: logopedija@uniri.hr.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Na mrežnoj stranici preddiplomskog sveučilišnog studija Logopedija Sveučilišta u Rijeci objavljene su detaljne potrebne informacije o uvjetima upisa u 1. godinu redovitog preddiplomskog sveučilišnog studija Logopedija u 2022./2023. akademskoj godini.