UNIRI TRAIL I UNIRI SE GIBA – prijavi se!

02.06.2023. / vijesti / sport

Sveučilište u Rijeci ove godine slavi 50. obljetnicu svojega osnutka te će povodom tog jubileja, uz mnoštvo događaja, jednu manifestaciju posvetiti sportu i rekreaciji za sve dionike Sveučilišta. Projekt UNIRI TRAIL I UNIRI SE GIBA projekt je Ureda za sport Sveučilišta u Rijeci, kojemu se cilj povećanje broja sportsko-rekreativnih aktivnosti koje se nude kako studentima i djelatnicima Sveučilišta tako i građanima.

Sportsko-rekreativni program bit će održan u subotu, 3. lipnja 2023. te sudionicima nudi 2 sadržaja:

Prvi dio programa pod nazivom ”UNIRI Trail” je zamišljen kao trail utrka. Trail staza je duga 10 km, a start utrke je u staroj tvornici papira Hartera i završava u Martinovom selu.

Drugi dio programa pod nazivom ”UNIRI se giba” koncipiran je u obliku šetnje za djelatnike, studente  i građane, koja prati istu rutu kao i trkači.

Sve sudionike očekuje bogati startni paket i nagrade za pobjednike trail utrke. Sudjelovanje je besplatno!

Na kraju utrke osigurano je druženje i zabava za sudionike uz piće i hranu u sklopu koje će biti održana dodjela nagrada za najbolje trkače.

Prijave i informacije na: https://forms.office.com/r/2Yb5nxXavK