Upisi u novi semestar tečaja korejskog jezika

21.08.2023. / vijesti / sveučilište i društvo

Sveučilište u Rijeci poziva sve zainteresirane – studente i studentice, djelatnike i djelatnice, građane i građanke – da se prijave za novi semestar tečaja korejskog jezika.

Institut kralja Sedžonga pri Sveučilištu u Rijeci (engl. King Sejong Institute Rijeka) i ove će akademske godine polaznicima nuditi satove korejskog jezika i korejske kulture. U zimskom semestru polaznici će moći pohađati redovni tečaj korejskog jezika (razine A1-A2, B1), a moći će upisati i kraće, besplatne tečajeve posvećene osnovama korejskog jezika (abeceda) i korejskoj kulturi.

Razine:
a) razina A1 (Sejong Korean 1): za početnike koji dosad nisu učili korejski jezik i/ili znaju samo osnove
b) razina B1 (Sejong Korean 2): za početnike koji su položili razinu A1 (potreban certifikat kao dokaz)
c) razina A2 (Sejong Korean 3): za početnike koji su položili razinu B1 (potreban certifikat kao dokaz)

Redovna nastava u zimskom semestru trajat će 14 tjedana (od 18. rujna do 24. prosinca), a upisnina je 60,00 eura (u cijenu je uključen i udžbenik). Po završetku prijava svim će polaznicima biti dostavljeni podaci za uplatu.

Prijaviti se možete ispunjavanjem obrasca na poveznici ili skeniranjem QR koda u nastavku. Rok za prijave je 15. rujna 2023.