„Upravljanje vremenom“ za doktorande i mlade istraživače

24.04.2023. / vijesti / doktorska škola

U okviru aktivnosti YUFE mreže,  15. svibnja 2023. godine, u vremenu od 11:00-13:00 sati, održat će se online radionica za doktorande i mlade istraživače, na temu „Prioritization and time management for PhD candidates and early career researchers with caring responsibilities“.

Radionicu će voditi prof. Ilaria Boncori, sa Sveučilišta u Essexu, na engleskom jeziku. Polaznici će naučiti tehnike upravljanja vremenom i prioritetima u akademskoj karijeri. Tijekom radionice, ali i nakon nje, bit će moguće uključivanje u diskusije.

Za sudjelovanje na radionici potrebna je prethodna registracija putem YUFE virtualnog kampusa, koju je potrebno izvršiti najkasnije do 10. svibnja 2023. godine. Za sve dodatne upite, zainteresirani se mogu javiti gđi Charlotte Simmat, sa Sveučilišta u Bremenu.