Uravnotežena navigacija doktorskim studijem

24.04.2024. / vijesti / doktorska škola

Ne propustite mogućnost pridružiti se zajednici doktoranada i doktorandica, koja aktivno radi na unaprjeđenju svojih akademskih i profesionalnih putova! Doktorska škola Sveučilišta u Rijeci u suradnji sa Sveučilišnim savjetovališnim centrom te Studentskim zborom Sveučilišta u Rijeci organizira trodnevnu radionicu pod nazivom ”Uravnotežena navigacija doktorskim studijem: Razvoj strategija za upravljanje vremenom, stresom i karijerom”, koja će biti održana od nedjelje do utorka, 26. do 28. svibnja 2024. u znanstveno-edukacijskom centru Sveučilišta u Rijeci – Palači Moise u gradu Cresu. Radionica je namijenjena trenutnim studentima doktorskih studija Sveučilišta u Rijeci, a prijave se zaprimaju do 3. svibnja.

Organizatori radionice pozivaju sve zainteresirane doktorandice i doktorande Sveučilišta u Rijeci da se putem online obrasca prijave za sudjelovanje na radionici. Za pristup je potrebno koristiti valjani elektronički identitet u AAI@EduHr sustavu.

Više informacija o prijavama i troškovima sudjelovanja dostupno je OVDJE.