Uvod o proučavanje talijanskog prava

24.11.2020. / vijesti / ostalo

Pravni fakultet u Rijeci u tjednu od 23. do 26. studenog 2020. godine organizira sedmi tečaj Uvod u proučavanje talijanskog prava koji se od ove godine izvodi kao akreditirani program cjeloživotnog učenja Sveučilišta u Rijeci s 3 ECTS boda.

Program je namijenjen studentima prava, talijanistike, pravnicima praktičarima (odvjetnicima, sucima i dr.) te svima koje zanimaju aktualnosti talijanskog prava. Tečaj je u potpunosti besplatan za sve sudionike i održava se u suradnji i pod pokroviteljstvom Generalnog konzulata Republike Italije u Rijeci i Talijanske unije.

Predavači su i ove godine vrsni sveučilišni profesori uglednih talijanskih sveučilišta kao i iznimno cijenjeni pravnici praktičari. Za dodatne informacije možete se slobodno obratiti voditeljima tečaja doc. dr. sc. Sandri Winkler  (swinkler@pravri.hr) te doc. dr. sc. Vanji Smokvini (vsmokvina@pravri.hr).

Detaljnije o samom tečaju možete vidjeti u programima na talijanskom i hrvatskom jeziku.

PROGRAM (hrv)

PROGRAM (tal)