Uvod u proučavanje talijanskog prava

14.10.2022. / vijesti / studenti

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci od 17. do 21. listopada 2022. organizira deveti tečaj Uvod u proučavanje talijanskog prava, koji se izvodi kao akreditirani program cjeloživotnog učenja Sveučilišta u Rijeci s 3 ECTS boda. Program je namijenjen studentima prava, talijanistike, pravnicima praktičarima (odvjetnicima, sucima i dr.) te svima koje zanimaju aktualnosti talijanskog prava. Tečaj je u potpunosti besplatan za sve sudionike i održava se isključivo na talijanskom jeziku bez prevođenja. Tečaj se održava u okviru ”Tjedna talijanske kulture u svijetu” u suradnji i pod pokroviteljstvom Generalnog konzulata Republike Italije u Rijeci i Talijanske unije. Predavači su i ove godine vrsni sveučilišni profesori uglednih talijanskih sveučilišta kao i iznimno cijenjeni pravnici praktičari.

Za dodatne informacije možete se slobodno obratiti voditeljima tečaja izv. prof. dr. sc. Sandri Winkler  (sandra.winkler@pravri.uniri.hr) te izv. prof. dr. sc. Vanji Smokvini (vanja.smokvina@pravri.uniri.hr).

Detaljnije o samom tečaju možete vidjeti u programima na talijanskom i hrvatskom jeziku.

PROGRAM – TAL

PROGRAM – HRV