Veliki uspjeh ESN-a Rijeka i ESN-a Hrvatska

29.04.2019. / vijesti / međ. suradnja

Od 18. do 21. travnja 2019. u Solunu, u Grčkoj održana je međunarodna volonterska ESN konferencija. Na konferenciji se okupilo više od 800 pripadnika Erasmus generacije kako bi raspravljali o budućnosti mobilnosti, internacionalizacije, ali i budućnosti svoje mreže Erasmus Student Network tj. ESN-a.

Članica ESN-a Hrvatska izabrana je za internacionalnu predsjednicu, a uz to ESN Hrvatska je osvojio čak 2 nagrade između 800 lokalnih podružnica.

ESN Hrvatska osvojio je 1. mjesto na employabilitySTAR (doprinošenje vještinama i zapošljivosti ESN volontera i/ili studenata) –  ESN Hrvatska (projekt ESN Youth Academy 2019).

Ponosni smo na ESN Rijeka koji su osvojili 3. mjesto na socialinclusionSTAR, najznačajnijoj društveno uključivoj aktivnosti – Studenti pomažu djeci.

Više informacija