Volontiraj na Noći istraživača 2019.

05.06.2019. / vijesti / eu projekti

Sveučilište u Rijeci organizira manifestaciju Noć istraživača, koja će se ove godine održati u petak, 27. 9. 2019., u razdoblju od 17 do 22 sata u Tower Centru Rijeka.

Noć istraživača održava se istodobno u još tri grada: Zagrebu, Splitu i Osijeku, ali i u tristotinjak gradova u 35 zemalja širom Europe. Cilj ovog projekta je približiti istraživače i njihov izazovan i zanimljiv posao javnosti te omogućiti svima da na jednu večer postanu znanstvenici i istraživači.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane studente i studentice da kao volonteri sudjeluju u pripremi i provedbi Noći istraživača!

Zašto tražimo volontere već sada? Želimo vas obavijestiti o mogućnostima volontiranja prije nadolazećih ispitnih rokova te ljetnog odmora.

Ako ste načelno zainteresirani, ostavite nam svoje podatke na sljedećoj poveznici te ćemo Vas kontaktirati u rujnu s više detalja!

Više o Noći istraživača možete pronaći i na Facebook eventu Europska noć istraživača 2019. u Rijeci.

Veselimo se vašim prijavama!