WP5 Talk show: Provedba vizije

04.05.2022. / vijesti / yufe

Sljedeći YUFE talk show (WP5: Poduzetništvo) na temu Provedba vizije organizira Sveučilište Nikola Kopernik u Torunu, a održat će se 16. svibnja 2022. od 11.00 do 13.00 sati (CET).

Sudionici će imati priliku saznati kako viziju pretvoriti u djelo te kako u odanost brendu unijeti nepoznatu i najvažniju osobinu brendiranja koja privlači i kupce i javnost. Polazeći od šest značajki vizije o kojima je govorio Andy Mew (Essex Startups), na predavanju će biti riječ o implementaciji vizije kao putokazu koji osoba slijedi da bi stvorila emocije i osjećaje usklađene s povjerenjem u marku.

Prvi sat bit će otvoren za javnost, a drugi sat bit će u obliku radionice za YUFE studente, a prijava je obvezna.
Prijave se zaprimaju do 14. svibnja putem poveznice.

Predavanje će održati dr. sc. Łukasz Wojtkowski, koordinator, Copernicus Startup Labs.