YUFE Accelerator program @ Maastricht

08.11.2022. / vijesti / yufe

YUFE organizira prvi Akceleracijski program kojem je domaćin Sveučilište u Maastrichtu, a koji će se održati online 9. – 11. studenog. Pozivamo vas da nam se pridružite i unaprijedite svoju start-up ideju.

Tijekom tri dana programa raspravljat će se o vašim poslovnim idejama, dati će vam se pristup mreži poduzetnika i utvrditi imate li ono što je potrebno da postanete uspješan poduzetnik.

Iz prve ruke moći ćete poslušati predavanja uspješnih startupovaca poput Jermaina Kaminskog (start – up MovieGalaxies), ali i stručnjaka iz područja poduzetništva i inovacija poput Roya Broersma i Abela Diaza Gonzaleza.

Pridružite nam se putem sljedećih poveznica:

Srijeda (9.11.)

14:00 CET; Ubrzavanje vašeg poslovanja (Accelerating your Bussiness);

15:00 CET; Stvaranja savršenog pitcha (Creating the Perfect Pitch)

Četvrtak (10.11.)

10:00 CET; Stvaranje Start-up brenda (Building your Start-up brend)

11:30 CET; SaveStrike’s Start-up putovanje (SaveStrike’s Start-up Journey)