YUFE online kolegiji

27.08.2020. / vijesti / studenti
  • popunjena mjesta!!

Nakon otvaranja YUFE uvodne ponude online kolegija, sretni smo što smo naišli na snažan interes i velik broj prijavljenih studenata! YUFE u ovoj fazi tek testira svoju obrazovnu ponudu, stoga smo u mogućnosti osigurati mjesta samo za određeni broj studenata sa svakog YUFE sveučilišta, a do sada smo iskoristili sva mjesta dostupna studentima Sveučilišta u Rijeci.

No postoje i drugi načini uključivanja u YUFE studentsko putovanje. Iako nažalost više ne možemo primati prijave s našeg sveučilišta za YUFE uvodnu ponudu online kolegija, naglašavamo da će YUFE u sljedećim mjesecima otvoriti novi poziv za zainteresirane studente!

Za više informacija o novoj ponudi i o ostalim načinima uključivanja u YUFE, pratite YUFE na društvenim mrežama i na YUFE web stranici (www.yufe.eu).