YUFE pokrenuo svoj portal za oglašavanje radnih mjesta

16.06.2021. / vijesti / yufe

Svi partneri u YUFE mreži odlikuju se svojom predanošću razvoju osoblja, profesionalnom rastu i razvoju te napredovanju u karijeri tijekom svog YUFE putovanja – s jednakošću, raznolikošću i uključivosti u središtu svega što radimo. Vjerujemo da su zaposlenici na svim razinama karijere ključ uspješnog stvaranja i razvoja našeg europskog sveučilišta YUFE.

Vođeni svojom vizijom i zajedničkom predanošću, YUFE je pokrenuo portal za oglašavanje radnih mjesta kao dio portala za osoblje u sklopu virtualnog kampusa. Ovako YUFE nastoji ostvariti svoj cilj, a to je olakšati zapošljavanje na lokalnoj i međunarodnoj razini te značajno proširiti područje zapošljavanja i fond talenata u našoj regiji, ali i drugim europskim regijama u globalnom kontekstu. Naša platforma za natječaje za posao nudi mogućnost oglašavanja poslova i mogućnosti financiranja sveučilištima, drugim pružateljima obrazovanja, istraživačkim institutima, tvrtkama, javnim tijelima i nevladinim organizacijama u YUFE regijama. U prvoj fazi na portalu će biti objavljeni natječaji za posao samo za radna mjesta iz partnerskih institucija YUFE. Dugoročno gledano, portal će se postupno širiti kako bi se ostalim zainteresiranim stranama omogućilo objavljivanje natječaja za posao.

Pridružite se YUFE mreži te u sklopu YUFE putovanje unaprijedite svoju karijeru!