YUFE Staff Journey – doktorat na YUFE-u?!

22.10.2021. / vijesti / yufe

Jeste li student/studentica završne godine preddiplomskog ili diplomskog studija? Ili mladi istraživač/istraživačica? Želite li saznati više o mogućnostima započinjanja doktorskog studija na nekom od sveučilišta YUFE saveza? Ne propustite priliku doznati sve što vas zanima na trodnevnom online programu YUFE Graduate Track, od 8. do 10. studenoga!

Program se sastoji od različitih sesija kojima se može prisustvovati i parcijalno, a cilj im je:

• informirati studente i istraživače o različitim aspektima studiranja na doktorskim studijima (odabir tema istraživanja, mentor, financiranje doktorata, život doktoranada, karijerna nakon doktorata)
  • informirati studente o mogućnostima doktoriranja na YUFE institucijama (propisi, mogućnosti, pozivi, slobodna radna mjesta, zajednički doktorski programi…)
  • inicirati kontakte između sudionika i sadašnjih doktoranda!

Pristup je besplatan, a rok za prijave je 4. studenog!

Za detaljan program i prijave kliknite OVDJE!