YUFERING radionica

10.05.2022. / vijesti / yufe

Jeste li zainteresirani za istraživanja u zajednici i tražite načine da integrirate ovaj pristup u vlastito istraživanje?

MPCER i YUFERING pozvali su dva istraživača sa Sveučilišta u Maastrichtu, Wiebe Bijker, profesoricu tehnologije i društva, i Mitchella Kiefera, predavača s doktoratom iz sociologije, kako bi raspravili o primjeru uključivanja akademskih i vladinih aktera u istraživanje rizika od poplava povezanih s klimom. Ova radionica u hibridnom obliku održat će se u utorak, 7. lipnja od 11.00 do 12.30. Nakon predavanja slijedi rasprava, a topli obrok osiguran je onim sudionicima koji će radionicu pratiti uživo u Maastrichtu.

Prijavite se putem sljedeće poveznice.

Odgovore na sva dodatna pitanja može dati dr. sc. Mireille Sthijns (mireille.sthijns@maastrichtuniversity.nl, YUFERING) ili MPCER tim (mpcer@maastrichtuniversity.nl).