Započeli Konverzacijski susreti na engleskom jeziku

08.11.2023. / vijesti / treća dob

U ponedjeljak, 6. studenog započeli su Konverzacijski susreti na engleskom jeziku, nova aktivnost Sveučilišta za 3. dob koja je pobudila velik interes polaznika i polaznica. Program uključuje 10 susreta ponedjeljkom od studenog 2023. do siječnja 2024. na Filozofskom Fakultetu u Rijeci u trajanju od 60 minuta.

Susreti su ostvareni uz suradnju s organizacijom Bilingualism Matters@Rijeka, ogrankom međunarodne neprofitne organizacije Bilingualism Matters iz Edinburgha koji djeluje pri Filozofskom fakultetu u Rijeci. Susrete će voditi studentica 2. godine diplomskog studija engleskog jezika i književnosti nastavničkog smjera pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Tihane Kraš. Konverzacijski susreti na engleskom jeziku namijenjeni su svima koji govore engleski, a žele unaprijediti svoje komunikacijske vještine u tom jeziku. Teme susreta bit će usklađene s interesima polaznika.