Započeli su prvi upisi u ovogodišnji, poseban, online program Sveučilišta za 3.dob.

20.10.2020. / vijesti / treća dob

Prva na online rasporedu jest Online radionica umjetničke fotografije (29.10.-17.12.) koja se održava u realnom vremenu, sinkronoj komunikaciji s profesoricom Petrom Mršom (APURI). Za sudjelovanje na radionici potrebno Vam je računalo, Internet i kamera/mikrofon. Prijave zaprimamo do 28.10.2020., a radionica započinje 29.10. u 18 sati!

Zainteresirani nam se javljaju mailom na 3dob@uniri.hr, potvrđuju da imaju sve potrebno za sudjelovanje na radionici i dostavljaju podatke potrebne za upis. Detalje o radionici umjetničke fotografije proučite O V D J E.