Završen tečaj Academic Teaching Excellence

14.02.2020. / vijesti / znanstvenici

Podjelom certifikata, danas, 14. veljače 2020. završio je cjelotjedni tečaj za unaprjeđivanje nastavničkih kompetencija pod nazivom Academic Teaching Excellence. Tečaj se održavao na Učiteljskom fakultetu svakodnevno od 9 do 17 sati od ponedjeljka do petka, 10. do 14. veljače. Tečaj je održao Rob Lewis, a polaznici su bili nastavnici Sveučilišta u Rijeci, njih desetoro. Tečaj je organiziralo Sveučilište u Rijeci u suradnji s British Councilom Hrvatska. Puna cijena programa iznosila je 3.400 kuna po polazniku, ali je Sveučilište sufinanciralo program.

Predavač je prilikom podjele certifikata polaznicima izjavio: ”Iako sam bio pomalo skeptičan radi neuobičajeno dugog cjelotjednog tečaja, izuzetno sam zadovoljan ishodom i atmosferom na riječkom Kampusu”.

”Ovo je bio jedan od najboljih i najkorisnijih tečajeva koje sam ikada pohađala”, izjavila je jedna od polaznica.