Znanstveni skup POST-COVID ERA: THE NEW AND UNKOWN FIELD

18.03.2021. / vijesti / o sveučilištu

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti – Zavod za biomedicinske znanosti u Rijeci, Sveučilište u Rijeci, Klinički bolnički centar Rijeka, Medicinski fakultet i Fakultet zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci organiziraju znanstveni skup POST-COVID ERA: THE NEW AND UNKOWN FIELD, 7. i 8. travnja 2021. godine.

Znanstvenu konferenciju organiziraju i programski osmišljavaju Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti – Zavod za biomedicinske znanosti u Rijeci i Sveučilište u Rijeci. Konferencija je zamišljena kao nastavak ciklusa od pet jednodnevnih znanstvenih skupova koji se održao u razdoblju od rujna do studenog 2020. godine. Konferencija se održava u hibridnom obliku, a radni jezici konferencije su hrvatski i engleski jezik. U nastavku možete pronaći program konferencije i prijavni obrazac.

PROGRAM KONFERENCIJE
REGISTRACIJSKI OBRAZAC