Znanstveno-stručni simpozij povodom Svjetskog dana glasa

31.03.2021. / vijesti / logopedija

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet u Zagrebu, Zavod za audiologiju i fonijatriju Kliničkog bolničkog centra Rijeka i Studij Logopedija Sveučilišta u Rijeci obilježavaju Svjetski dan glasa u petak, 16. travnja 2021. znanstveno-stručnim simpozijem koji će se održati s početkom u 14 sati u online okruženju putem platforme Zoom.
Svake se godine 16. travnja obilježava Svjetski dan glasa (Word Voice Day, WVD) s ciljem osvještavanja važnosti pravilnog vokalnog ponašanja u svakodnevnom životu čovjeka. Svjetskim danom glasa podižemo svjesnost društva o prevenciji, liječenju i vokalnoj terapiji poremećaja glasa te se ističe nužnost provedbe interdisciplinarnih znanstveno-istraživačkih aktivnosti s ciljem kontinuiranog prikupljanja novih spoznaja o glasu i vokalnoj patogologiji.
Broj prijava na znanstveno-stručnom simpoziju je ograničen na 100 sudionika.
Prijave su otvorene do 14. travnja 2021. u 14.00h, a prijaviti se možete putem sljedeće poveznice.