E+ KA2: Upute za prijavu projektnog prijedloga

19.02.2020. / vijesti / eu projekti

Važna novost u Erasmus+ natječaju za 2020. godinu je korištenje sveučilišnog organizacijskog ID broja za prijavu projekata pri nacionalnim agencijama, umjesto dosadašnjeg PIC broja, te nova Platforma za Erasmus+ i Europske snage solidarnosti.

Upute i obrasci u odnosu na 2019. godinu nisu se mijenjali, a dokumenti u nastavku mogu koristiti prijaviteljima prilikom prijave projektnih prijedloga:

Pojedinačna savjetovanja od strane Agencije za mobilnost i projekte EU za projektne prijedloge Strateških partnerstava u području visokog obrazovanja (aktivnost KA203) još uvijek su moguća, a više o njima možete saznati ovdje.

Sveučilište je prijavitelj u slučaju prijave Erasmus+ projektnog prijedloga od strane sastavnice te je potrebno slijediti Upute za prijavu projekata na natječaje ili programe potpore uz sudjelovanje Sveučilišta u Rijeci (u primjeni od 1. siječnja 2019.). Pitanja u vezi Erasmus+ programa možete uputiti na adresu erasmus_projekti@uniri.hr.