Erasmus+ 2024. informativni dan na Sveučilištu u Rijeci

23.01.2024. / vijesti / eu projekti

Sveučilište u Rijeci organizira Erasmus+ 2024. informativni dan (izuzev KA1 Mobilnost u svrhu učenja za pojedince), koji će se održati 31. siječnja 2024., s početkom u 10:30 sati, u zgradi Sveučilišnih odjela, (Kampus Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 2).

Svrha informativnog dana jest upoznati potencijalne i prijavitelje Erasmus+ projektnih prijedloga (neovisno o tome prijavljuju li prijedloge u ulozi partnera ili koordinatora) s pravilima natječaja Erasmus+ programa u 2024. godini, kao i pružiti korisne savjete za pripremu projektnih prijedloga.

Program informativnog dana možete preuzeti na poveznici.

Ukoliko želite sudjelovati na informativnom danu, molimo da se prijavite za sudjelovanje putem poveznice najkasnije do petka, 26. siječnja 2024. do 11 sati.

Organizatori Vas pozivaju na sudjelovanje na informativnom danu, a za dodatna pitanja možete nam se obratiti putem e-mail adrese erasmus_projekti@uniri.hr.