Informacije o uvjetima upisa u 1. godinu redovitog preddiplomskog sveučilišnog studija Logopedija u 2020./2021. akademskoj godini

14.05.2020. / vijesti / logopedija

Postupak prijave za upis u I. godinu preddiplomskog studija Logopedija na Sveučilištu u Rijeci u ak. god. 2020./2021.:

Prijava se sastoji od:

1. Prijave studija na www.postani-student.hr

Pristupnik prijavljuje studij putem Nacionalnoga informacijskog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU)  a koji je dostupan na poveznici www.postani-student.hr.

1. Prijave za dodatnu provjeru/provjeru preduvjeta

Pristupnik uz prijavu studija na www.postani-student.hr treba ispuniti online prijavu te priložiti sljedeće obrasce:

• Dokaz o uplati troškova provjere preduvjeta [2]

Potrebno je priložiti dokaz o uplati troškova provjere preduvjeta u iznosu od 250,00 kn prema sljedećim podacima:

Navedeni iznos uplaćuje se na žiro račun Sveučilišta u Rijeci:
IBAN: HR8023600001101322186 Model: 00 Poziv na broj primatelja: OIB PRISTUPNIKA Opis plaćanja: Dodatna provjera 2020 – ime i prezime pristupnika

Dodatne informacije i upite pristupnici mogu slati na e-mail adresu: logopedija@uniri.hr

Više informacija o postupku možete pronaći na mrežnoj stranici Studija.