Izbrusi svoje konverzacijske vještine putem YUFE Online Language Caféa

19.09.2023. / vijesti / studenti

Želiš  li unaprijediti svoje razgovorne vještine stranih jezika, zabaviti se i sklopiti nova prijateljstva? Zgrabi šalicu kave, uključi računalo i pridruži se našem Online Language Caféu!

Iskoristi ovu jedinstvenu priliku i jednom tjedno, u opuštenoj i neformalnoj atmosferi razgovaraj s izvornim govornicima na jeziku po tvom izboru! U akademskoj godini 2023./2024. YUFE organizira Online Language Café na poljskom, nizozemskom, finskom, francuskom i engleskom.

Tko se može priključiti?

• osobe uključene u YUFE Student Journey
  • osobe zainteresirane za uvježbavanje govornih vještina na jednom od jezika YUFE sveučilišta
  • osobe s osnovnim predznanjem izabranog stranog jezika; moguće je upisati niži srednji, viši srednji ili napredni (samo engleski) Café
  • osobe koje mogu sudjelovati na osam susreta u trajanju od 90 minuta tijekom prvog semestra

5 razloga da postaneš dio Online Language Caféa

1. Vježbaš razgovor na stranom jeziku s vršnjacima iz svih dijelova svijeta.
  2. Učiš od izvornih govornika.
  3. Zajedno s tutorom/icom i ostalim studentima/icama odlučuješ o temama razgovora.
  4. Nije potrebna prethodna priprema. Ako propustiš susret, lako se priključiš kasnije.
  5. Sudjelovanjem si bliže svojoj YUFE Language Star.

Prijavi se na ovom linku, pronađi svoj Café!