Na Korzu postavljena izložba povodom 50. obljetnice osnutka Sveučilišta

28.09.2023. / vijesti / 50UNIRI

Na riječkom je Korzu na vanjskim izložbenima panelima postavljena Izložba plakata povodom 50. obljetnice osnutka Sveučilišta u Rijeci. Izložba se sastoji od 20 plakata na kojima su prezentirane znanstveno- i umjetničko-obrazovne sastavnice Sveučilišta (1 Odjel, 1 Akademija i 14 fakulteta), Studentski centar, Sveučilišna knjižnica te Rektorat i vremenska lenta Sveučilišta. Izložba je u svibnju ove godine predstavljena kao jedno od događanja u centralom tjednu obilježavanja 50. obljetnice osnutka Sveučilišta u Rijeci te je bila otvorena i postavljena na sveučilišnom Kampusu na Trsatu, a sada je postavljena u centru grada, kako bi bila što dostupnija za razgled građanima Rijeke.

Podsjećamo na vijest s otvorenja u svibnju: https://uniri.hr/vijesti/izlozba-povodom-50-obljetnice-uniri-postavljena-na-kampusu/

Izložbu na na Korzu moguće razgledati do 10. listopada 2023.